Vrátenie a reklamácia tovaru

Vrátenie tovaru

Bezplatné vrátenie tovaru môžete využiť iba na nenosený a nepoškodený tovar, ktorý bude odoslaný v kompletnom pôvodnom balení, vrátane faktúry.

Odstúpenie od zmluvy je možné do 14 dní od prevzatia tovaru.

Pre odstúpenie od zmluvy vytlačte a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu (Formulár odstúpenie od zmluvy, výmena tovaru Calimera.sk) a pošlite na uvedenú adresu alebo na e-mail eshop@calimera.sk.

Tovar musíte najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať späť.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia Vám vrátime všetky platby, ktoré od sme prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov. 

Poštové náklady spojené s vrátením tovaru Vám nevraciame.

Neposielajte nám zásielky na dobierku, takéto zásielky nebudú prevzaté. Vzhľadom k bezpečnosti zásielky a rýchlosti jej dodania doporučujeme odoslať tovar kuriérskou spoločnosťou alebo poštou s využitím možnosti „Potvrdenia odoslania“ alebo „Doporučený balík“.

Reklamácia tovaru

Reklamovaný tovar pošlite spolu s faktúrou a formulárom reklamácia tovaru na našu adresu.

Reklamačný formulár, ktorý nájdete tu (Formular reklamácia tovaru Calimera.sk) vytlačte, vyplňte a pošlite na e-mail eshop@calimera.sk alebo na uvedenú adresu:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Reklamácie sú spracovávané v priebehu maximálne 30 dní od dátumu prijatia reklamovaného výrobku.

V prípade odôvodnenej reklamácie bude poškodený tovar opravený, ak toto nebude možné, máte právo na výmenu tovaru za nový alebo vrátenie plnej ceny Vami zakúpeného a reklamovaného tovaru.