Oznam! Všetky farby klasických DOUBLE PUSH UP legín (biela, béžová, červená, modrý mramor, zelená, šedá, čierna) sú už iba dopredaj! Budú nahradené legínami DOUBLE PUSH UP anticelulitídne. Rovnaký materiál, ktorý je ale napustený v riasach pre anticelulitídny efekt. Tento materiál je na dotyk príjemnejší.

Vrátenie a reklamácia tovaru

Vrátenie tovaru

Bezplatné vrátenie tovaru môžete využiť iba na nenosený a nepoškodený tovar, ktorý bude kompletný, s vyplneným formulárom pre odstúpenie od zmluvy a faktúrou. Zásielku odporúčame poslať ako doporučený balík s poistením na hodnotu tovaru (v prípade straty, alebo znehodnotenia balíka si ho budete môcť s podacím lístkom na pošte vyreklamovať) a v pôvodnom obale.

Odstúpenie od zmluvy je možné do 14 dní od prevzatia tovaru.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy nájdete v balíku, poprípade môžete vytlačiť tu (Formulár odstúpenie od zmluvy, výmena tovaru Calimera.sk).

Tovar musíte najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať späť.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia Vám vrátime všetky platby, ktoré od sme prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov. 

Poštové náklady spojené s vrátením tovaru Vám nevraciame.

Neposielajte nám zásielky na dobierku, takéto zásielky nebudú prevzaté.

Reklamácia tovaru

Reklamovaný tovar pošlite spolu s faktúrou a vyplneným formulárom reklamácia tovaru na našu adresu.

Reklamačný formulár, ktorý nájdete aj v balíku (Formular reklamácia tovaru Calimera.sk), vyplňte a pošlite spolu s tovarom na uvedenú adresu:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Reklamácie sú spracovávané v priebehu maximálne 30 dní od dátumu prijatia reklamovaného výrobku.

V prípade odôvodnenej reklamácie bude poškodený tovar opravený, ak toto nebude možné, máte právo na výmenu tovaru za nový alebo vrátenie plnej ceny Vami zakúpeného a reklamovaného tovaru.