S kódom " MEGASALE " -50% na všetky produkty v kategórii finálne zľavy!

Vrátenie a reklamácia tovaru

Vrátenie tovaru

Bezplatné vrátenie tovaru môžete využiť iba na nenosený a nepoškodený tovar, ktorý bude kompletný, s vyplneným formulárom pre odstúpenie od zmluvy a faktúrou. Zásielku odporúčame poslať ako doporučený balík s poistením na hodnotu tovaru (v prípade straty, alebo znehodnotenia balíka si ho budete môcť s podacím lístkom na pošte vyreklamovať) a v pôvodnom obale.

Odstúpenie od zmluvy je možné do 14 dní od prevzatia tovaru.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy nájdete v balíku, poprípade môžete vytlačiť tu (Formulár odstúpenie od zmluvy Calimera.sk).

Tovar musíte najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať späť.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia Vám vrátime všetky platby, ktoré od sme prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov. 

Poštové náklady spojené s vrátením tovaru Vám nevraciame.

Neposielajte nám zásielky na dobierku, takéto zásielky nebudú prevzaté.

Darček zadarmo

V prípade, že vraciate tovar, kedy hodnota Vašej objednávky klesne pod čiastku pri ktorej ste k nákupu dostali darček zadarmo, musíte spolu s tovarom vrátiť aj darček.

Reklamácia tovaru

Reklamovaný tovar pošlite spolu s faktúrou a vyplneným formulárom reklamácia tovaru na našu adresu.

Reklamačný formulár, ktorý nájdete aj v balíku (Formular reklamácia tovaru Calimera.sk), vyplňte a pošlite spolu s tovarom na uvedenú adresu:

Calimera.sk

Rybany 165

956 36 Rybany

Reklamácie sú spracovávané v priebehu maximálne 30 dní od dátumu prijatia reklamovaného výrobku.

V prípade odôvodnenej reklamácie bude poškodený tovar opravený, ak toto nebude možné, máte právo na výmenu tovaru za nový alebo vrátenie plnej ceny Vami zakúpeného a reklamovaného tovaru.